Opis
O niej
Prezentujemy najlepszy tors lalki seksualnej, jaki jest dostępny na rynku, aby zapewnić najbardziej realistyczną interakcję seksualną. Ta biżuteria została zaprojektowana i wykonana z dużym profesjonalizmem i mierzy 165 cm wysokości. Wykonana jest z medycznego TPE, realistycznego dotyku skóry. Ta jeżdżąca męska lalka seksualna ma jeden z najbardziej realistycznych pośladków, jakie można znaleźć u jakiejkolwiek męskiej lalki seksualnej; jędrne i elastyczne, aby zapewnić Ci najlepsze doznania, jakie kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Dzięki możliwości regulacji można ją ustawić na różne sposoby, co czyni ją idealną do wszystkich wyborów. Ta lalka ma twardą metalową konstrukcję, dzięki czemu poradzi sobie z każdą siłą użytą na niej podczas użytkowania. Zbierz najwyższej klasy zabawkę seksualną i ciesz się jak nigdy dotąd dzięki naszej pierwszorzędnej zabawce seksualnej!
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 158 cm |
| Górny biust | 82cm |
| Pod biustem | 51 cm |
| Talia | 44cm |
| Biodro | 80cm |
| Noga | 85 cm |
| Stopa | 19cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
| Waga netto | 30 kg |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.