Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | 162 cm |
| Waga netto | 36 kg |
| Pełny biust | 88cm |
| Pod biustem | 67 cm |
| Filiżanka | mi |
| Talia | 58cm |
| Biodro | 94 cm |
| Doustny | Opcjonalny |
| Pochwa | 20 cm |
| Odbyt | 20 cm |
| Ramię | 36m |
| Ramię | 66cm |
| Noga | 82cm |
| Stopa | 22,5 cm |
Galeria lalek
































































































Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.