Opis
O niej
Poznaj Dianę, lalkę z kręconymi włosami, o eleganckim, zaokrąglonym ciele, hipnotyzującej sylwetce, błyszczącej uśmiechniętej twarzy i grubym tyłku, aby podkreślić wzór lub seks-styl, jaki chcesz. Specjalna lalka, która wygląda jak prawdziwa, z przepuszczalnymi narządami płciowymi.
Kupując to porno z ludzką lalką seksualną, zapewni Ci ona wszystkie emocje i zalety randkowania z prawdziwą kobietą. Bardzo wierna seks lalka zerżnięta.
Siostra azjatyckiej lalki, klasyczna i dobrze wychowana lalka gorącego seksu. Jej widok sprawia, że świat się kręci. Kiedy nadejdzie czas, aby wykonała swoje obowiązki w łóżku, będziesz zaskoczony, jak bardzo może być usatysfakcjonowana. To urocze, niezwykle inteligentne, wypluwane lalki. Występują w różnych rozmiarach, kształtach i wysokościach: masywne popiersia i maleńkie, gorące lalki z kreskówek.
Co więcej, jest bardziej kochana, gdy ją personalizujesz, nazywając ją tymi wszystkimi słodkimi imionami, takimi jak; lalki erotyczne z dużymi tyłkami, porno z lalkami Barbie, nagie lalki marzeń, lalki do seksu domowej roboty itp. Kiedy ktoś ją tak nazwie, wydaje się bardzo aktywna w łóżku i zaczniesz się zastanawiać, dlaczego zajęło ci tyle czasu, aby zdobyć ją jako dziewczynę partner.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 165 cm |
| Pierś | 105 cm |
| Talia | 60 cm |
| Biodro | 109 cm |
| Ramię | 36cm |
| Długość ramienia | 60 cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 53 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.