Opis
O niej
Najlepsze lalki erotyczne w kategorii BBW?
Będziesz wtedy szukać Iry.
Ira jest jedną z najlepszych lalek erotycznych BBW z wielu powodów, ale ulubionym jest fakt, że lalka erotyczna 5'3 jest krągła. Tak krągła, że ma wszystko, czego można chcieć od kobiety.
Delikatna, okrągła twarz, jasne oczy lalki (które można zmienić), duże piersi, duży tyłek lalki – wszystko to czyni ją jeszcze piękniejszą niż jej odpowiedniki z realistycznych lalek erotycznych.
Ma wąską talię i bardzo umięśniony brzuch, więc chcesz też mieć się czego trzymać podczas korzystania z cycatej lalki erotycznej lub walenia się w jej duży tyłek lalki.
Lalka erotyczna TPE wykonana jest z najlepszych materiałów i jest pokryta platyną, dzięki czemu jest bezpieczna, wodoodporna i szczególnie trwała.
TPE to wyjątkowo miękki materiał, a dzięki rozmiarowi jej cycków lalka erotyczna z dużymi piersiami zawsze się porusza i podskakuje przy każdym ruchu.
Gruba lalka seksu ma również realistycznie grube uda, dzięki czemu doznania są jeszcze bardziej realne, a wysokiej jakości lalka seksu ma trzy strony, którymi możesz sprawić przyjemność.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 163 cm |
| Pierś | 85 cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 90cm |
| Ramię | 37 cm |
| Długość nóg | 82cm |
| Długość ramienia | 60 cm |
| Długość stopy | 20 cm |
| Waga netto | 40 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.