Opis
O niej
Chcesz urozmaicić swój związek lub małżeństwo? Co powiesz na trójkącik bez poczucia winy? OOO tak!! Możesz zdobyć pieprzoną lalkę seksualną, która spełni Twoją fantazję o trójkącie bez poczucia winy z powodu zdrady partnera. Ona posiada wszystkie cechy, jakie kiedykolwiek znajdziesz u partnera seksualnego. Jeśli wolisz lalkę bez piersi, mamy dla Ciebie lalkę z małymi cyckami, która sprawi, że poczujesz się zrelaksowana, a także spełnisz swoje oczekiwania seksualne.
Chcesz urozmaicić swój związek lub małżeństwo? Co powiesz na trójkącik bez poczucia winy? OOO tak!! Możesz zdobyć pieprzoną lalkę seksualną, która spełni Twoją fantazję o trójkącie bez poczucia winy z powodu zdrady partnera. Ona posiada wszystkie cechy, jakie kiedykolwiek znajdziesz u partnera seksualnego. Jeśli wolisz lalkę bez piersi, mamy dla Ciebie lalkę z małymi cyckami, która sprawi, że poczujesz się zrelaksowana, a także spełnisz swoje oczekiwania seksualne.
Lalka miłości o długości 160 cm jest dostępna w różnych rozmiarach do wyboru. Jeśli wolisz swoją lalkę po metamorfozie, nie przesadzaj. Nasza solidna silikonowa lalka miłosna dla dorosłych na sprzedaż zapewni Ci wszystko. Przed zakupem masz możliwość wyboru dowolnej metamorfozy. Jeśli wolisz dostosowywać lalki, które są w pełni ruchome, możliwości są dla ciebie otwarte. Wasze zadowolenie daje nam radość, aby móc robić więcej. To znaczy, bez ciebie w ogóle by nas tu nie było. Zatem składaj zamówienia, przedstaw swoje preferencje, wybierz najlepsze i przekonaj się, jak daleko możemy się posunąć, aby Cię zadowolić. Tak jak nasze pieprzone realistyczne lalki erotyczne są chętne i chętne, aby Cię zadowolić.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 167 cm |
| Biust | 77cm |
| Talia | 55cm |
| Biodro | 110 cm |
| Ramię | 32cm |
| Ramię | 46cm |
| Noga | 90cm |
| Stopa | 21cm |
| Waga netto | 39 kg |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.