Opis
O niej
Czy wygląda na to, że jesteś uzależniony od seksu lub miłośnikiem ostrego seksu? Dostępne są lalki erotyczne Blue Ivy dla przestępców seksualnych, które zapewniają gorący seks w taki sam sposób, w jaki wyobrażałeś sobie seks ze swoim prawdziwym partnerem. Kup swoją ulubioną pieprzoną lalkę erotyczną z długimi prostymi nogami. Zobacz, jak chodzi z wdziękiem, komunikując się z tobą z pewnością siebie. Solidnie osadzona, ultrarealistyczna lalka, zawsze gotowa, aby zapewnić ci świąteczne przeżycie przez całe twoje życie.
Lalka z dużym tyłkiem, najlepsza w swoim rodzaju. Jej spojrzenie jest niezwykle oszałamiające. Precyzyjnie zaprojektowana domowa lalka erotyczna jest kompatybilna i nadaje się do trzymania. Dla mnie jest najlepszą opcją dla przestępców seksualnych i każdego, kto zawsze pragnie seksu. Sprzedam lalki erotyczne, jak ją pieszczotliwie nazywają. Przede wszystkim fikcyjne indywidualności z dziurami, które można przeniknąć. Ma tę samą długość, co gorąca dziewczyna. Ale ona jest tylko sztucznym pozorem. Nie ma zatem powodu do pilnego zamartwiania się kwestiami moralnymi.
Lalka Polly przyszła do Ciebie bezpłatnie, abyś mógł śmiało sprawić, że poczuje się jak kobieta; obiecuje, że będzie się z Tobą bawić aż do samego końca, dopóki się nie uwolnisz. Ponieważ jest po prostu narzędziem do masturbacji, specjalnie zaprojektowanym, aby zaspokoić Twój popęd seksualny. Jeśli chodzi o stosunek seksualny, nikt nie przebije lalek ulicznych wojowników.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 165 cm |
| Pierś | 105 cm |
| Talia | 60 cm |
| Biodro | 109 cm |
| Ramię | 36cm |
| Długość ramienia | 60 cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 53 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek














Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.