Opis
O niej
Coming to enhance your museum of anime mania. We are here with our Male Anime Sex Dolls series, which will leave you nothing but mouth wide open. Atishi, Ronaldo, or Sajikumi – be it any of your favorite characters- take them to the world like never before. These dolls are developed with a significant clear and high precision. They give off a very satisfying feel, as they are built using quality silicone materials found in top dolls. It’s no wonder these lifelike models are making the great impression.
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 157 cm |
| Rozmiar biustu | H |
| Pełny biust | 88cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 97 cm |
| Stopa | 21cm |
| Głębia jamy ustnej | 15cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
| Waga netto | 35kg |
Galeria lalek










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.