Opis
O niej
Jeśli masz fetysz lalek i chcesz zbudować swoją kolekcję lub zacząć ją tworzyć, ta męska lalka erotyczna jest idealna dla Ciebie. Przystojny ze swoimi rysami i krzaczastymi brwiami, ten przystojniak ma głowę lalki z włosami. Zapewnia wspaniały seks, szczególnie jeśli wolisz realistyczne lalki erotyczne z charakterem.
Jego silikonowa głowa i szyja lalki prowadzą do pięknie wykonanego tułowia lalki, owłosionego i bardzo podobnego do ludzkiego. Ma sutki przyczepione do jędrnych, wyrzeźbionych mięśni piersiowych, a lalka erotyczna obejmująca całe ciało ma wyrzeźbione uda i ładnego, sporego penisa lalki. Możesz to dostosować i mieć wyjmowaną wkładkę oraz cipkę lalki lub stałą, która pozostaje na miejscu, co ułatwia konserwację.
Hiperrealistyczna lalka seksu jest również lalką całującą i została uznana na wielu stronach z lalkami erotycznymi jako najlepsza męska lalka całująca roku. Możesz złączyć z nim usta i dzielić z nim intymność podczas seksu, a najlepsze jest metalowy szkielet, który pozwala mu zginać się w każdy możliwy sposób.
Jest nie tylko dodatkiem do Twojej kolekcji ze względu na swój wygląd, ale także wie, jak korzystać ze swojego ciała. Pozwól mu użyć tego dla ciebie, co powiesz?
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Wysokość | 157 cm |
| Pierś | 94 cm |
| Talia | 67 cm |
| Biodro | 115 cm |
| Ramię | 43cm |
| Długość nóg | 70cm |
| Długość ramienia | 60 cm |
| Długość stopy | 19cm |
| Waga netto | 51 KG |
| Głębia jamy ustnej | 13 cm |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek

























Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.