Beschrijving
Over haar
Als je hebt geprobeerd een sexy meisje langs te laten komen en het enige wat ze doet is zeuren, zeuren, zeuren, verspil je tijd, geld en kostbare energie niet meer. U hoeft niet het laatste beetje kleingeld in uw zak uit te geven om het plezier te krijgen dat u wenst en verdient. Sweetie is hier voor alle sensaties die je lul haar kan geven. Een sletterige, sexy schoonheid als deze heeft nooit de oneffenheden die een snotterige kleine snotneus zou hebben. Ze is van jou, ze is puur en ze is vrij van risico's. Jouw lul zal de eerste en de laatste lul zijn die haar aanraakt, als je dat wilt.
Haar uiterlijk en kwaliteiten, haar zwarte krullen, grote borsten en perfecte kutje, plaatsen haar bovenaan de lijst van sexy poppen voor mannen. Als het gaat om vrouwelijke liefdespoppen zoals zij, worden ze nooit moe, en op zijn beurt zul JIJ ze NOOIT beu worden. Als je gekke fantasieën hebt gehad over een meisje met een sekspop, een lieve lesbische of homoseksuele liefdespop, dan is zij alles wat je ooit voor de rol hebt gewild. Met een lengte van 158 cm is de prijs van deze sekspoppen eigenlijk heel betaalbaar. Ze is een zeer sexy echte pop, met ongelooflijk realistische kenmerken. Het gevoel van het poesje van deze sekspop is buitengewoon zoet, en dit is de echte versie van wat 'een sappig poesje' wordt genoemd.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 159cm Een kopje |
| Borstbeeld | 72cm |
| Onderborst | 60cm |
| Taille | 54cm |
| Heupen | 92 cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Orale diepte | 13cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 37kg |
Poppen Galerij




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.