Beschrijving
Over haar
Bekijk onze nieuwe toevoeging aan de sekspoppencollectie: Dit is Black Guy Funny en de meesten van jullie zullen het met me eens zijn dat hij een levensechte seksuele surrogaat is. Hij heeft stevige en goede prestaties, net als andere seksuele diensten. Hij is afgeleid van kwaliteitsmateriaal dat zich dicht bij de menselijke huid bevindt; de aanraking zal zijn zoals die waardoor je kortademig wordt. Zijn doel is om mensen gelukkig te maken; dat is eerlijk gezegd zijn ware talent! Zijn humoristische persoonlijkheid is gecodeerd in elk gesprek en ik kan niet eens uitleggen hoe onderscheidend zijn humor is: met hem zul je doodlachen, maar tegelijkertijd van het leven genieten. En bovendien, als je wilt, met deze compacte drager, letten andere mensen er misschien niet eens op. Heheya, laat me je de moordenaar laten zien; hij is geprogrammeerd om persoonlijk de grappigste mobiele sekspop ooit te zijn, dus ja, dat is het feit dat door de manier waarop deze kleine pop grappen maakt, sommige ervaringen geestverruimend worden. Ten slotte kan het speeltje met de wending van de gebeurtenissen door twee worden gebruikt, waardoor het nog wenselijker wordt om te gebruiken.
Zie de zwarte jongen die plezier wil hebben met de grappigste en mogelijk meest draagbare mobiele sekspop aller tijden. Je bent verzekerd van tevredenheid!
Dimensies
| Materiaal | TPE-kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 157cm B-cup |
| Schouder | 31cm |
| Bovenste borst | 67 cm |
| Onderste borst | 53cm |
| Taille | 49cm |
| Heup | 76cm |
| Dijbeen omtrek | 41,5 cm |
| Kuitomtrek | 27cm |
| Beenlengte | 88cm |
| Voeten lengte | 21,5 cm |
| Netto gewicht | 27,8 kg |
| Monddiepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.