Beschrijving
Over haar
Deze realistische sekspop Killy heeft de perfecte borsten voor een hete neukpartij. Als niets anders aan deze realistische pop je aantrekt, dan zouden haar perfecte borsten dat wel doen. Het is bijna alsof deze echte pop een borstvergroting heeft gekregen. Als deze neukpop naakt is, zijn haar rechtopstaande en puntige tieten om voor te sterven; als ze aangekleed is, kun je een glimp opvangen van de borsten onder de hete poppenkleding, vooral als de jurk een stuk lingerie is.
Deze echte neukpop heeft niet alleen rechtopstaande borsten, maar de borsten zijn even stevig en zacht om aangeraakt te worden. Je zou nooit het verschil weten tussen het aanraken van de borsten van deze realistische sekspop en een echte menselijke borst.
Een idee krijgen van hoe een lief en warm poesje eruit ziet, is precies waarom je van deze sexy pop je neukpartner moet maken. Heb je je voorgesteld hoe het voelt om tussen je borsten klaar te komen? De spanning die erop volgt? Deze pop van beroemdheden zal je die perfecte ervaring geven. Haar borsten zijn haar belangrijkste verkoopargument
Ze kan een schattige pop zijn of een sekspop van beroemdheden en is niet te vinden in zomaar een sekspoppenwinkel. Je moet een poging doen om deze liefdespop van jou te maken voordat ze niet meer op voorraad is; Killy is geen gemakkelijke sekspop om te krijgen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 83cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 97cm |
| Been Lengte | 90cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 40kg |
Poppen Galerij




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.