Beschrijving
Over haar
Wie heeft een voorliefde voor de heerlijkste en opwindendste brunette die 's werelds meest zoete snoepje is? Je doet! Een traktatie voor echte mannen die kwaliteit en verfijning kunnen uitkiezen. Sekspoppen zijn echt het beste in het geven van nog meer voldoening dan een pruilend klein nest, en dat geldt het meest voor deze levensechte Amerikaanse poppen van 163 cm. Wie zou er niet genieten van een miljoen lekkere neukbeurten zonder gedoe en zonder verplichtingen? Er is geen reden om niet voor deze goedkope liefdespop te gaan met een sappig poesje en de fysieke kenmerken van een seksgodin. Ze is niet alleen aantrekkelijk voor je lul, maar ook aantrekkelijk voor je portemonnee, omdat ze een kleine pop is, een realistische pop die authentiek aanvoelt. Laat je 'tienerdroom' werkelijkheid worden met deze echte sekspop, een goedkope en realistische sekspop, die alles kan wat je in het echt hebt gezien of op pornosites hebt gezien. Deze levensechte sekspop zou zelfs geweldig zijn als je zelf video's wilt maken, ze zal er zo echt uitzien dat niemand het verschil kan zien.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 163cm |
| Borstbeeld | 72cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 92 cm |
| Netto gewicht | 37kg |
| Orale diepte | 15cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.