Beschrijving
Over haar
Ben je dol op videoscènes met echte love dolls? Dan moet je je eigen sekspop met borsten kopen, gemaakt van zetmeel. Je kunt er altijd zeker van zijn dat het je de meest meeslepende seksuele stimulatie zal geven.
Dus als je je afvraagt waarom China het sekspoppenhotel sluit, kun je er zeker van zijn dat je eigen sekspop beschermd is. Dankzij de privacy van het bestellen en verzenden van shemale sekspop fuck gif doll, kun jij je concentreren op het plezier dat je beleeft.
Bovendien is deze Passion Dolly naakte sekspop een geweldige levensgrote REM-pop. Een pop die is ontworpen om je volledige seksuele bevrediging te garanderen. In tegenstelling tot de sekspop die van rommel is gemaakt, weerspiegelt deze TG Comic sekspop kwaliteit en realisme in elke centimeter. Met deze Dukes sekspop met grote kont kun je er dus zeker van zijn dat seksuele bevrediging binnen handbereik ligt.
Dimensies
| Netto gewicht | 54 lbs / 24,5 kg |
| Brutogewicht | 65,04 pond / 29,5 kg |
| Vaginale lengte | 7,87 inch / 20 cm |
| Anuslengte | 16 cm / 6,3 inch |
| Beenomtrek | 24,02 inch / 61 cm |
| Been Lengte | 6,69 inch / 17 cm |
| Zithoogte | 14,17 inch / 36 cm |
| Heupbreedte | 40 cm / 15,75 inch |
Poppen Galerij









































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.