Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Lichaamsgrootte | 162 cm B-cup |
| Netto gewicht | 42kg |
| Volledige buste | 88cm |
| Onder buste | 76cm |
| Taille | 66cm |
| Heup | 91cm |
| Voet lengte | 21cm |
| Schouder | 40cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.