Beschrijving
Over haar
Deze passie tiener sekspop is een geweldige aanvulling op elke collectie. Het is ook een geweldig begin van je extatische reis naar zelfbevrediging. Dus ongeacht je eerdere ervaringen. Deze Phil Varone sekspop is perfect voor je seksuele behoeften. Dankzij een goed gedetailleerde realistische look. Zoals die een sekspop dp video siert. Deze sekspop reallovesexdoll biedt een diep meeslepende visuele stimulatie.
Bovendien heeft deze levensechte liefdespop de vleesachtige texturen die je laten genieten van tranny sekspop seks. Hierdoor is deze halfvaste sekspop het complete pakket als het gaat om het leveren van [plezier.
Bovendien is deze in de VS gemaakte sekspop zeer duurzaam. Dankzij de hoogwaardige siliconenmaterialen die worden gebruikt bij de vervaardiging van deze echte sekspopvideo's liefdespoppen. Daarom kun je met deze 145 cm sekspop platte brazzers sekspop triopop. Je kunt zoveel seksuele fantasieën voor een lange tijd verkennen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 166cm |
| Borst lijn | 80cm |
| taille lijn | 57,5 cm |
| Hippe lijn | 87cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Arm lengte | 67 cm |
| Been Lengte | 104cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Dij Lijn | 46cm |
| Kalf Lijn | 30cm |
| Netto gewicht | 37kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.