Beschrijving
Over haar
Maak kennis met Diana, een pop met krullend haar, een elegant rond lichaam, een betoverende lichaamsbouw, een glinsterend smileygezicht en een dikke achterkant om het patroon of de gewenste seksstijl te vergroten. De bijzondere pop die er echt uitziet met doorlaatbare geslachtsorganen.
Wanneer je deze menselijke sekspopporno koopt, geeft ze je alle opwinding en voordelen van het daten met een echte vrouw. Een sekspop die heel trouw wordt geneukt.
Aziatische poppenzus, klassieke en welgemanierde hete sekspop. De aanblik van haar doet de wereld omdraaien. Als het tijd is voor haar om haar taken in bed uit te voeren, zul je versteld staan hoe tevreden ze kan zijn. Het zijn charmante, ongelooflijk slimme spuugpoppen. Ze zijn er in verschillende maten, vormen en hoogtes: enorme bustes en kleine hete cartoonpoppen.
Als klap op de vuurpijl is ze nog meer een babe als je haar personaliseert door haar al deze lieve namen te noemen, zoals; sekspoppen met grote kont, barbiepopporno, droompop naakt, zelfgemaakte sekspop, enz. Als ze deze namen krijgt, lijkt ze superactief in bed, en je zult je gaan afvragen waarom het zo lang duurde voordat je haar als een partner.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 105cm |
| Taille | 60cm |
| Heup | 109 cm |
| Schouder | 36cm |
| Arm lengte | 60cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 53KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.