Beschrijving
Over haar
Deze poppen zijn een geweldige manier om op een discrete, veilige en leuke manier uit je dak te gaan. Sexy liefdespoppen hebben grote tieten en zachte kontjes. Het zijn betaalbare sekspoppen voor het grote publiek. Een geweldige pop die de bank niet zal breken. Deze sexy poppen worden door veel mensen gebruikt vanwege het feit dat ze zo betaalbaar zijn. Ze zijn ook een geweldige manier om te experimenteren met je seksuele fantasieën. Ze zijn er in alle soorten en maten, sommige hebben zelfs een gat voor de mond en een voor de vagina, zodat je op elke gewenste manier kunt genieten van deze levensechte sekspoppen. Echte liefdessekspoppen worden aan de gebruiker geleverd met een mooi kostuum om je te helpen de juiste stemming te creëren. Deze poppen zijn van hoge kwaliteit. De voeten van de sekspop vermaken ook de voetenfetisjmensen. ze zijn perfect gemaakt.
beste sekspop-porno of echte poppenporno wordt nu algemeen geaccepteerd in de porno-industrie. Op de video's is te zien hoe mensen seks hebben met sekspoppen. Foto's van sexy tekenfilmpoppen worden gebruikt om anime-sekspoppen op de markt te brengen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Borst | 79cm |
| Taille | 59cm |
| Heup | 87cm |
| Netto gewicht | 39KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.