Beschrijving
Over haar
Officiële realistische gevallen raaf trans pornoster sekspop
Sekspop-official noemt deze realistische sekspop de raaf-sekspop van het jaar, en daar zijn we het volledig mee eens. Met gitzwart haar dat alleen kan worden geëvenaard door een raaf, is deze sekspop manga step out de levensgrote liefdespop voor jou. Waarom zou je een ballon-sekspop gebruiken als je een TPE-liefdespop zoals zij kunt krijgen?
Toen ze werd geproduceerd, doorliep deze ronde, rondborstige liefdespop de tekst van de sekspop. Ze is te zien in een volledige sekspopfilm als sekspop-pornoster, en ze kan jouw trans-sekspop zijn en zelfs alle rollen spelen zoals te zien in het gevallen sekspop-spel. Ze heeft de perfecte lichaamsbouw, en het enige dat op zichzelf staat is haar grote kont, waardoor je graag een schot terug wilt geven, zelfs als je normaal gesproken geen fan bent. Gebruik voldoende glijmiddel en eventueel een condoom. Ze heeft een afneembaar poppenkutje waar je gebruik van kunt maken wanneer je maar wilt, en je kunt het meenemen om mee te nemen op reis voor je plezier of gewoon omdat je het schoon wilt wassen. Deze liefdespop heeft zoveel voordelen dat we haar misschien wel voor onszelf houden!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borstbeeld | 83cm |
| Taille | 50cm |
| Heup | 78cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 34kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij































































































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.