Beschrijving
Over haar
Bestaat er een seksuele bevrediging die hoger is dan deze seksuele bevrediging?' We introduceren ons leven als sekspop met zowel de mannelijke als vrouwelijke geslachtsdelen: de penis en de vagina. Deze poppen zijn gemaakt van hoogwaardig materiaal en dit is een realistische liefdespop die de hele seksspeeltjesindustrie heeft gerevolutioneerd.
Het echte aspect van dit apparaat is om te penetreren of gepenetreerd te worden tijdens geslachtsgemeenschap of om het te gebruiken om orale gebieden te stimuleren. Het buitenste materiaal is vrij zacht, terwijl het tegelijkertijd erg stevig is en je het gemakkelijk kunt verplaatsen en positioneren op elke manier die je nodig hebt voor verschillende soorten intimiteit.
Natuurlijk kunnen er zorgen worden geuit over de nauwkeurigheid van dergelijke speeltjes; concepten als ontrouw wekken echter geen twijfels. Maar vrees niet, want wanneer u er een afrukt met onze bevredigende sekspop, wordt dat niet beschouwd als bedrog, maar gewoon masturbatie. Dus waarom wachten? Ervaar de waarschuwing van uw leven door thuis oneindig veel plezier te bezorgen met onze nieuwe sekspop!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 85cm |
| Lagere borst | 61cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 92 cm |
| Schouder | 35cm |
| Arm | 68cm |
| Been | 90cm |
| Voet | 22cm |
| Netto gewicht | 38kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 15cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.