Beschrijving
Over haar
Binnenkort een reisje maken naar sekspop Amerika? Verspil geen reis. Misschien hebben we iets voor je om naar te kijken voordat je naar binnen gaat. Heb je nagedacht over je lengte? Ben je nieuw bij het hebben van seks met sekspoppen? Heb jij de sekstape van Kash Doll gezien, en heb jij een voorkeur voor sekspoppen? Maak je geen zorgen. Voor jou hebben we deze sekspop van 165 cm, een van de populairste sekspoppen die er zijn. Ze kan Anastasia-poppenseks uitvoeren en alles nabootsen wat je hebt gezien in alle sekstapes van Kash-poppen.
Deze blondine-achtige Elsa-sekspop is een van de beste sekspoppen van 2023. Ze is een siliconen liefdespop en in tegenstelling tot luchtsekspoppen en rubberen sekspoppen zal ze je allergieën niet veroorzaken of je een loopneus bezorgen. De levensgrote sekspop heeft ook een paar mooie borsten en een ronde, knijpbare kont die je niet anders kunt dan bewonderen. Ze had aanpasbare onderdelen en je kon alles kiezen, tot aan het kostuum dat ze droeg toen je haar ontmoette. Het beste hiervan is dat ze je gegarandeerd trouw zal zijn. Wat kon ze nog meer hebben?
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 164 cm |
| Borstbeeld | 88cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 88cm |
| Arm lengte | 67 cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 43kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.