Beschrijving
Over haar
Houd je oor wijd open, want ik wil je een klein geheimpje vertellen. Weet jij dat je een kleine draai aan je seksualiteit kunt geven? Zwangere barbiepoppen Sarah kunnen de Oliver-twist in je romantische leven zijn. Ze zal je zeker helpen verantwoordelijker en romantischer te worden.
De zwangere Aziatische pop geeft je een verwennerij die je nog nooit eerder hebt meegemaakt. Haar zwangerschapsgloed brengt die vaderlijke sfeer en het gejuich van een goede echtgenoot in beeld. Zwangere poppen die je keer op keer kunnen voortdrijven totdat je voortdurend droomt van het imago van je poppenliefhebber.
Ze is vriendelijk en altijd beschikbaar. Je dagen van leegte en geen verlangen naar huis zijn voorbij. Kent u het ongelooflijke deel? Selecteer een pop die u gemakkelijk gratis kunt delen in uw wereld. Kent u de beste sekspositie voor volwassen poppen om te gebruiken? Kom dichterbij; Laat me je leren, je kunt alle seksstijlen met haar uitproberen, maar het zal het beste zijn als je je beste positie met haar verkent.
Alleen al de aanblik van haar frisse, strakke borsten geeft je het gevoel erbij te horen, en haar glanzende gezicht en goed gepositioneerde neus brengen vrede in je ziel. Bovendien is ze niet veeleisend; je geld wordt bespaard met een sec-pop, omdat ze je perfecte persoonlijke secretaresse voor een sekspop zal zijn.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 165cm |
| Borst | 87cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 88cm |
| Schouder | 33cm |
| Arm lengte | 60cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 36KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.