Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 170cm |
| Borst lijn | 91cm |
| taille lijn | 61cm |
| Hippe lijn | 95cm |
| Schouder breedte | 36cm |
| Been Lengte | 84cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Dij Lijn | 51cm |
| Kalf Lijn | 31cm |
| Voeten Maat | 25cm |
| Netto gewicht | 45kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.