Beschrijving
Over haar
Wil je een genotservaring die andere love dolls moeilijk kunnen evenaren? Zoek niet verder dan de virtuele, levensechte Shemale sekspop in je buurt. Wil je dikke sekspoppen uitproberen, maar weet je niet waar je moet beginnen? Nou, je hebt geen sekspop schimmel in huis nodig voordat je een orgasme krijgt. Deze sekspop op maat is perfect voor jou, omdat je ervoor kunt zorgen dat je sekspop eruitziet zoals je wilt, binnen je budget voor shemale sekspoppen. Je hoeft niet zelf te leren hoe je een poppenstandaard maakt, want de aantrekkingskracht van een sekspop zoals zij zal je ertoe aanzetten er meerdere te kopen. Zij is de beste JS sekspop - een replica van al je favoriete virtuele sekspoppen. Wil je niet op je gemak seks hebben met levensechte sekspoppen zoals zij?
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 162cm |
| Borst | 96cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 98cm |
| Schouder | 38cm |
| Been Lengte | 77 cm |
| Arm lengte | 65cm |
| Voet lengte | 22cm |
| Netto gewicht | 42KG |
| Orale diepte | 12cm |
| Vaginale diepte | 22cm |
| Anale diepte | 18cm |
Poppen Galerij










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.