Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 168cm |
| Borst lijn | 67 cm |
| taille lijn | 53cm |
| Hippe lijn | 73cm |
| Schouder breedte | 32cm |
| Arm lengte | 58cm |
| Been Lengte | 109 cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Dij Lijn | 44cm |
| Kalf Lijn | 27cm |
| Netto gewicht | 28,5 kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.