Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borst | 95cm |
| Taille | 58cm |
| Heupen | 105cm |
| Arm lengte | 62,5 cm |
| Schouder breedte | 37,5 cm |
| Kuit omtrek | 38,5 cm |
| Dij Omtrek | 60cm |
| Been Lengte | 71cm |
| Voet lengte | 21,5 cm |
| Netto gewicht | 45kg |
| Orale diepte | 12cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.