Beschrijving
Over haar
Als je de indruk hebt dat de Chaeri-sekspop alleen verkrijgbaar is bij sekspop Maleisië, denk dan nog eens goed na. Hier hebben we deze geweldige sekspop die iedereen heeft gezien in een paar seksvideo's van Hong Kong-poppen, bereid en enthousiast om te behagen. De buste van de sekspop bd is een van de meest aantrekkelijke bustes die je ooit hebt gezien, en als je ze eenmaal in hun volle glorie voelt, wil je voor haar het beste sekspoppenhuis op de markt kopen. Ze is een sekspop voor koppels, maar ook solo; je zult de tijd van je leven hebben.
Een draagbare sekspop op zichzelf, de best verkochte sekspop 2022 heeft het zachtste, rozeste liefdespopkutje op de markt. Ze heeft een mooi gevormd gezicht, met zeer opvallende oosterse kenmerken, maar ze lijkt in niets op de andere seksshoppoppen. Als een sekspop open is, hebben alle drie de openingen een verschillende textuur om je voldoende ruimte te bieden voor je seksuele verkenning. En ze is ook behoorlijk flexibel, dus elke pose die je in gedachten hebt, deze sexy liefde kan voor jou worden gerepliceerd. Welke poses uit de kama sutra wilde je graag met twee anderen proberen? Ze is klaar!
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 160cm |
| Borst | 77 cm |
| Taille | 54cm |
| Heup | 89cm |
| Schouder | 37cm |
| Been Lengte | 81cm |
| Arm lengte | 58cm |
| Voet lengte | 19cm |
| Netto gewicht | 32KG |
| Orale diepte | 13cm |
| Vaginale diepte | 17cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.