Beschrijving
Over haar
dan heb je een sc novelties sekspop gevonden die de klus kan klaren.
Deze levensechte Japanse sekspop is een geweldige chisaki sekspop. Perfect voor uw seksuele behoeften. Dankzij een goed gedetailleerde verzameling functies. Met deze sekspop kan een man die de echte pop gebruikt meer ontdekken dan alleen fysiek genot.
Deze reality kings nep sekspop kan worden gebruikt om je meest sexy fantasieën werkelijkheid te laten worden. En dankzij de levensechte sekspophoofden die te koop zijn. Je kunt wisselen tussen meerdere looks terwijl je je eigen unieke fantasie creëert. Daarom, met deze sekspop dh168. Je kunt de diepten van seksueel genot verkennen zoals nooit tevoren. Je kunt dus de beste tieten sekspop video's vrouwen fantasieën verwachten met deze echte echte pop. Deze gedachteloze sekspop tumblr kan alles aan wat je erop gooit.
Bent u op zoek naar een hoogwaardige pocket henti sekspop? Eentje die speciaal is ontworpen met uw volledige seksuele bevrediging in gedachten?
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 163cm |
| Borst lijn | 94 cm |
| taille lijn | 79cm |
| Hippe lijn | 114 cm |
| Schouder breedte | 36cm |
| Arm lengte | 67 cm |
| Been Lengte | 55cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Dij Lijn | 65cm |
| Kalf Lijn | 36cm |
| Netto gewicht | 52,5 kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.