Beschrijving
Over haar
Bent u op zoek om te genieten van alle beste aspecten van het gebruiken van een sekspop voor seks? Dankzij de functionaliteit van een moderne blowjob – love sex doll. Dit is een van de beste elf sekspoppen.
Bovendien, deze prachtige verkrachte sekspop? Is ontworpen met behulp van de beste sekspoptechnologie. Net als alle beste brandewijnpoppen. Deze echte sekspop is uitgerust met sekspopbenen amazon accessoires.
Bovendien is deze 160cm sekspop pornopop zeer duurzaam. Dit betekent dat deze dangelo jackson sekspop is ontworpen voor langdurig gebruik. U zult dus zeker veel plezier beleven aan deze echte pop.
En als je je afvraagt of sekspop torso's illegaal zijn? Je hoeft alleen maar video's te bekijken van poppen die er echt uitzien om te weten hoe wijdverbreid ze zijn. Je kunt ook je lokale wetten controleren om aan de veilige kant te blijven.
Dimensies
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 160cm |
| Borstbeeld | 80cm |
| Onder buste | 61cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 80cm |
| Schouder | 34cm |
| Arm lengte | 48cm |
| Palm | 17cm |
| Been lengte | 93cm |
| Voet | 20cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 16cm |
| Gewicht | 36kg |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.