Beschrijving
Over haar
Dimensies
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Lichaamsgrootte | 160 cm D-cup |
| Netto gewicht | 34kg |
| Volledige buste | 79cm |
| Onder buste | 59cm |
| Taille | 52cm |
| Heup | 85cm |
| Voet lengte | 20cm |
| Schouder | 34cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anus Diepte | 15cm |
| Orale diepte | 12cm |
Poppen Galerij






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.