Beschrijving
Over haar
Stel je voor hoe blij je zult zijn als je je sekspop uitpakt, net als een 1,2 meter lange TPE-sekspop van Amazon. Deze sekspop voor tieners waar je naar staart, heet Sophia. In haar warme, realistische borsten kun je je eindelijk laten gaan en je hoofd op haar leggen. Je kunt je ook overgeven aan een sekspop met een grote lul naar keuze.
Het beste aan het bezitten van zo'n realistische sekspop met enorme borsten is dat ze authentiek en extreem duurzaam is. Met haar lange, flexibele benen en smalle taille kun je naar wens verschillende seksstijlen uitproberen. Sophia's sexy liefdespop is zo nauwkeurig en zorgvuldig ontworpen dat ze nu zeer seksueel aantrekkelijk is.
De doujin sekspophalsband kan ook om Sophia's nek gedragen worden als je dat wilt. Neuken met siliconen sekspoppen, sekspop torso's, mannen neuken, de beste sekspop, en zelfs mannen neuken met een sekspop, het kan allemaal met de altijd sexy Sophia.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 153cm |
| Bovenste buste | 77 cm |
| Onder buste | 61cm |
| Taille | 55cm |
| Heup | 78cm |
| Been | 80cm |
| Voet | 18cm |
| Vagina Diepte | 17cm |
| Anale diepte | 17cm |
| Orale diepte | 12cm |
| Netto gewicht | 29kg |
Poppen Galerij






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.