Beskrivelse
Om henne
Meet your perfect partner who can fulfill your every intimate desire: a sex doll austin texas that has been carefully designed and manufactured by our experienced craftsmen. Created with the finest materials that look and feel like real human skin and features, the amazing sex toy of the phub is vibrantly life-like and full of charm. Dose on the pleasure that comes from our latest robotic technology-enabled sex dolls rebirth the whole concept of communication between the bodies. With variants such as hair color, eye color, body type, and more you can compose a product to a person’s personal taste. You can go to the highest level of pleasure and sensual joy as you are dealing with experienced cutting edge seeming intellect. They are the major source of pleasure and satisfaction on the market – they are only available in Austin Texas so donï?t miss your one quality partner to passion. Donï?t be boring, be adventurous, and innovative. Iï?s better to be Greek Zeus than Looney Juggernaut, isnï?t it? A creative approach is better than one thatï?s dull. Always consult your inner voice for any ideas you isï?ll make if you do so. Far from the usual, innovate it, make it better.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 158 cm |
| Øvre byste | 85 cm |
| Under Bust | 68 cm |
| Midje | 50 cm |
| Hofte | 85 cm |
| Bein | 80 cm |
| Fot | 19 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Netto vekt | 30 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.