Beskrivelse
Om henne
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 172 cm |
| Brystlinje | 80 cm |
| Midjelinje | 59 cm |
| Hip Line | 88,5 cm |
| Skulderbredde | 31 cm |
| Armlengde | 70 cm |
| Benlengde | 108 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Lårlinje | 48 cm |
| Kalvelinje | 32 cm |
| Netto vekt | 40 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri














Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.