Beskrivelse
Om henne
Drypvåt og saftig fitte er en av egenskapene til en menneskelignende solid sexdukke, og Samantha skuffer ikke. Denne ekte silikon kjærlighetsdukken har også kommet med en stønnefunksjon. Stønnen er nok til å slå på, og hvis du er typen som elsker å høre kjæresten din stønne mens du skyver penis inn i kjæresten din, så er denne knulledukken for deg.
Det er ingen forskjell mellom disse ekte dukkebrystene og en ekte kvinnes bryster, og søtheten ved å ha denne sexdukken i full størrelse er uten sidestykke. Denne Billie Ellish-dukken kommer også med et helleddet metallskjelett som gjør det enkelt for deg å bøye den jævla sexdukken din i så mange posisjoner du ønsker. Denne plysj sexdukken kommer også med et allerede sminket ansikt; du trenger ikke stresse deg selv med å prøve å gjøre sexdukken penere; hun kommer pen nok.
Gå gjennom katalogen vår og få tilgang til den beste billige sexdukken du noen gang kan ha. Du får en ganske realistisk dukke med den saftigste fitta noensinne. Søket ditt etter billige dukker er avsluttet, bare gå gjennom katalogen og velg din og nyt livet med sexdukken din for hele kroppen.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 150 cm |
| Bryst | 68 cm |
| Midje | 52 cm |
| Hofte | 78 cm |
| Skulder | 32 cm |
| Benlengde | 89 cm |
| Armlengde | 58 cm |
| Fotlengde | 19 cm |
| Netto vekt | 25 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.