Beskrivelse
Om henne
Prøver du å spare lagringsplass? Hva med et par lange sexdukkebein i stedet? De er TPE-sexdukkedeler og føles akkurat som en ekte kvinnes ben. Det skiller seg ikke mye fra livaktige sexdukker – den eneste virkelige forskjellen er fraværet av hode og armer.
Utenom det er alt annet proporsjonalt, som i sexdukkene i naturlig størrelse og sexen er like spennende.
Bena til cum-dukken har en betydelig sexdukke-røv som du vil ha mye moro med å leke med. Den billige sexdukkens lår og slanke midje gjør henne mer stabil og slitesterk, så hun tåler tidens tann.
Designet hennes ble nøye satt sammen og den realistiske og følelsesmessige sexdukkens ben er omtrent like høye som en voksen sexdukke.
Hvis du ikke har noe imot å gi avkall på blowjob-dukkens evner, får du glede av både vaginale og anale evner, og derfor uten sexdukkens overkropp, vil bena tilfredsstille deg og til og med tillate deg å gjøre henne til en fantasisex-dukke, som tar på deg hvilken som helst form du vil ha i hodet ditt.
Sparer penger og plass OG beholder opplevelsen. Denne dukken er ganske stjålen!
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 163 cm |
| Bryst | 85 cm |
| Midje | 56 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Benlengde | 82 cm |
| Armlengde | 60 cm |
| Fotlengde | 20 cm |
| Netto vekt | 40 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.