Beskrivelse
Om henne
Den homofile solide dukken er verdens mest realistiske sexdukke. Denne kjærlighetsdukken er veldig effektiv for transkjønnede par. Hver realistisk sexdukke bør ha en opphissende kropp.
Sexdukken Tgirl er en av de beste solide dukkene for menn. Kroppen hennes alene setter tonen for ditt klimaks. I fuckdolls-spillatmosfæren er bølger av nytelse dine. Du kan lære mer om sexspill fra dukkepornovideoer.
Hvis du liker kvinner med små bryster eller små bryster, kan den japanske kjærlighetsdukken tilpasses for å passe dine fantasier. Ikke alle trenger å elske barmfagre kvinner. En sexdukkekropp i naturlig størrelse er det viktigste salgsargumentet. Hvis det ikke er noen opphisselse fra å se på kjærlighetsdukken, så er det et problem.
En av de mest avanserte sexdukkene er den tilpassede fotodukken. Denne sexdukken i naturlig størrelse kommer med påkledningstilbehør. Du kan kle henne slik du vil.
Kjempe-sexdukken er åpen for alt du velger å prøve. Det er ingen klager. Det er tydelig at du er ansvarlig for hver handling som gjøres med sexdukken.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 162 cm |
| Bryst | 98 cm |
| Midje | 65 cm |
| Hofte | 105 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Væpne | 50 cm |
| Bein | 76 cm |
| Fot | 22 cm |
| Netto vekt | 48 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.