Beskrivelse
Om henne
Du kommer tilbake fra jobb stresset, sliten og på randen av å gå i stykker. Du vet ikke om du vil spise eller sove; du bare vet at du trenger noe for å få deg til å slappe av, sannsynligvis litt sex, men hvor er partneren din? Dette er grunnen til at du bør gå for Bells. Bells er din kjendis-sexdukke som er den perfekte dukken for deg for å få lindring fra stresset du trenger.
Denne ekte sexdukken kommer med en buet kropp, pupper i moderat størrelse som du kan vikle hendene rundt og en moderat rumpe. Denne jævla dukkens fitte skriker også knulle meg alltid. Hvis du vil nyte å ha sex med en sexdukke for å lindre stress, gå for Bells. Denne naturtro sexdukken kan bøyes bakover, god for selskap, og har evnen til å hjelpe deg med dine ulike seksuelle fantasier. Denne solide sexdukken er også klar for litt mild BDSM.
Bells er også en familie av lateksdukker, og dette betyr at det ikke er noe du vil gjøre med denne realistiske sexdukken du ikke kan gjøre. Hvis målet ditt er å nyte en forbløffende sex etter en lang dag på jobben, skynd deg å skaffe deg denne kjærlighetsdukken og gjør henne til din jævla dukke så lenge du vil. bare vær forsiktig, du kan bli knyttet til henne.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 165 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Midje | 59 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Benlengde | 85 cm |
| Fotlengde | 21 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Netto vekt | 35 kg |
Dukkegalleri

























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.