Beskrivelse
Om henne
Ekte japanske sexdukkejenter er skapt med en nubil tiltalende kropp som fortryller deg. Ved første blikk av den realistiske dukkens sexdukke, går en bølge av seksuell bevissthet opp for deg. Seksuelle fantasier som lenge er skjult vil bli oppfylt etter sex med Kendra wm doll.
Det er ingen klager hvis en fyr knuller sexdukke hardt fordi disse sexdukkene er laget for deg. En sexlive sexdukkeboks inneholder sexdukketilbehør og antrekk for å gjøre sex morsomt. Sexdukken 100xm gir deg et tilfredsstillende sexliv hvor du har en sunn seksuell appetitt.
Konesex med en kvinnelig sexdukke sørger for at behovene dine blir tatt med. Det er ikke nødvendig å tenke på å glede noen andre, og du kan bli egoistisk med sexdukken din uanstendig. Sexdukkemorfpornovideoer viser forskjellige sexdukker og de tydelige tegnene på klimaks.
Dimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 165 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Midje | 59 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Benlengde | 85 cm |
| Fotlengde | 21 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Netto vekt | 35 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.