Beskrivelse
Om henne
Røde lepper, snøhvit hud og store uttrykksfulle øyne, alt dette skriker SEXY og total forfører. Frisyren hennes er også fantastisk. Hun ser ut som modellen fra et magasin, med de fine store puppene og en kremaktig saftig fitte som blir våt for bare én person – og den spesielle personen burde være deg! Faen denne 100 cm søte kjærlighetsdukken, og ditt behov for en seksuell og elskelig følgesvenn vil være komplett. naturtro tpe-dukker er alle gode, men denne er den beste kvaliteten der ute. Også den beste for sexdukkeporno, en ekte knulledukke er ikke et lite valg, hun er en dukke av førsteklasses kvalitet som til og med vennene dine i all hemmelighet vil ønske å slå. Denne realistiske livet som kjærlighetsdukken vil ta deg så langt inn i orgasmer at du ikke bare vil ønske deg mer, men ha henne om og om igjen, rundt hele huset fordi hun er så uimotståelig. Japanske liv som dukker er det beste for en kjapp kjekk, en lang tøff knulling, Bsdm eller fantasy knuller. En flott jente for en stor seksuell appetitt, hun er alltid sulten på deg!
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 163 cm |
| Bryst | 78 cm |
| Midje | 54 cm |
| Hofte | 93 cm |
| Netto vekt | 36 kg |
| Muntlig dybde | 15 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri
























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.