Beskrivelse
Om henne
Når du snakker om japanske kvinner, har mange menn forskjellige ting å si om dem. Noen av disse tingene er negative, mens andre er positive. Men det endrer ikke på det faktum at disse kvinnene fortsatt er fantasien til de fleste menn, og i stedet for å lure på hvordan de skal takle en japansk kvinne, går disse mennene for en japansk silikondukke.
Japanske silikondukker har blitt brukt av mange menn. Disse dukkene har lignende egenskaper og egenskaper som de du kan finne hos japanske kvinner, og de kan finnes i nesten alle japanske mannlige husholdninger. Denne pene sexdukken har det søte, uskyldige utseendet til japanske kvinner. Det er også en Miku sexdukke.
Miku sexdukker er dukker basert på karakteren du ser i animasjonsfilmen. Denne dukken er designet av våre dyktige kunstnere for å se ut akkurat som hun ser ut i videoene og bildene du ser. Når du kjøper en sexdukke, kan du kjøpe denne Miku sexdukken. Det er et av de ekte sexleketøyene du kan finne i butikkene og det er en solid sexdukke.
Denne ekte dukken holder også lenge, og den er veldig rimelig.
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 161 cm |
| Brystlinje | 88 cm |
| Midjelinje | 57 cm |
| Hip Line | 88 cm |
| Skulderbredde | 37 cm |
| Armlengde | 68 cm |
| Benlengde | 93 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Lårlinje | 44 cm |
| Kalvelinje | 29 cm |
| Netto vekt | 37 kg |
| Muntlig dybde | 13 cm |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri



















































































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.