Apraksts
Par viņu
Labākā pilna izmēra mehāniskā, liela, seksa lelle pēc dibena
Vai jūs iesācēji sākat lietot pornofilmu "sasodītā seksa lelle"? Ja jā, mēs neredzam iemeslu, kāpēc jums vajadzētu izmantot lelli, kas nebija iekļauta 2022. gada labākās seksa lelles sarakstā. Sievietēm un vīriešiem šī ir visu laiku labākā seksa lelle, it īpaši, ja esat nedaudz augļaina. Šī mehāniskā seksa lelle ir tik labi apveltīta, ka jūs nevarēsit atraut. Seksa lelles augšējā puse ir ļoti slaida un līdzīga vīrietim, bet seksa lelles ķermeņa puse nav pilnīga. Seksa lelles lielais dibens ir apaļš un spilvens mīksts, lieliski piemērots ēšanai ārpus mājas, ja jums patīk šādas lietas.
Un labākais ir tas, ka viņai ir trīs atveres, tāpēc viņa ir arī seksa lelle, kas jums patiks, ja jums patīk orālais sekss. Un papildu bonuss ir tas, ka viņa ir pilna izmēra sieviešu seksa lelle, un, ja vēlaties viņu pārvērst par pilna izmēra vīriešu seksa lelli, jums atliek tikai paņemt līdzi papildu aksesuāru - lelles dzimumlocekli. Izmantojot vairāk, viņa varētu kļūt vēl vīrišķīgāka, taču, ja tu viņu izmantotu tieši tā, viņa ir ideāla reālistiskā shemale seksa lelle.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 158 cm |
| Krūtis | 83 cm |
| Viduklis | 50 cm |
| Gurns | 78 cm |
| Rokas garums | 63 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Neto svars | 34 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.