Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Ķermeņa izmērs | 162cm B-kauss |
| Neto svars | 42 kg |
| Pilna krūtis | 88 cm |
| Zem krūtīm | 76 cm |
| Viduklis | 66 cm |
| Gurns | 91 cm |
| Pēdas garums | 21 cm |
| Plecu | 40 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anusa dziļums | 15 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.