Apraksts
Par viņu
Astoņkāja seksa lellei ir daudz izmēru ieliktņi, lai sniegtu jums veselīgu pieredzi seksa laikā. Ar azur lane seksa lelli jums nav jāņem vērā neviena jūtas. Seksuālā piepildījuma veikšana ar geju seksa lelli tiks atalgota ar vairākiem orgasmiem.
Kā viena no uzticamākajām seksa leļļu vietnēm mēs piedāvājam dažādas reālistiskas seksa lelles par pieņemamām cenām. Kailu anime figūru seksa lelles attēli ir paredzēti, lai paaugstinātu jūsu seksuālo līmeni, kad jums nav vēlmes nodarboties ar seksu.
Lielākā daļa seksa leļļu forumu ir izvēlējušies seksa leļļu 6 pēdu garu kā piemērotu gariem cilvēkiem. Seksa lelles purpursarkanā kleita ir paredzēta, lai to piegulētu un uzlabotu mīlas lelles formu. Sex doll ass wiyh fleslight palīdz viegli kustēties seksa laikā. Iesaistīšanās reddit īsto leļļu seksā palīdz bez šķēršļiem īstenot savas seksuālās fantāzijas.
Izmēri
| Augstums | 171 cm |
| Svars | 31,5 kg |
| Krūtis | 80 cm |
| Zem krūtīm | 63 cm |
| Viduklis | 59 cm |
| Gurns | 88 cm |
| Plecu | 37 cm |
| Augšstilbs | 50 cm |
| Pēda | 22 cm |
| Maksts | 19 cm |
| Anus | 17 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.