Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 169cm D kauss |
| Pilna krūtis | 84 cm |
| Zem krūtīm | 65 cm |
| Viduklis | 56 cm |
| Gurns | 87 cm |
| Plecu platums | 36 cm |
| Kāju garums | 85 cm |
| Apavu izmērs | 37 cm |
| Maksts dziļums | 16 cm |
| Anālais dziļums | 13 cm |
| Neto svars | 42 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.