Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 162 cm |
| Krūtis | 90 cm |
| Viduklis | 72 cm |
| Gurns | 95 cm |
| Arm | 71 cm |
| Plecu platums | 43 cm |
| Kāju garums | 88 cm |
| Pēdas garums | 25 cm |
| Dzimumlocekļa garums | 20 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
| Neto svars | 49 kg |
Leļļu galerija























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.