Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 152 cm |
| Krūtis | 73 cm |
| Viduklis | 48 cm |
| Gurns | 76 cm |
| Plecu platums | 32 cm |
| Rokas garums | 63 cm |
| Rokas garums | 17 cm |
| Kāju garums | 85 cm |
| Augšstilba līnija | 42 cm |
| Teļu līnija | 28 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 15 cm |
| Neto svars | 27 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.