Apraksts
Par viņu
Iedomājieties, cik laimīgs jūs jutīsities, izsaiņojot savu seksa lelli kā 4 pēdas garu seksa lelli Amazon. Šo seksa tīņu lelli, uz kuru jūs skatāties, sauc Sofija. Viņas siltajā Šis ir laiks, lai apskautu, jūs beidzot varat atlaist un atbalstīt galvu uz viņas mīkstajām reālistiskajām krūtīm. Jūs varat arī ļauties tik lielam penim, kas drāž seksa lelli pēc jūsu izvēles.
Labākā daļa no šādas reālistiskas, milzīgas seksa lelles ar dupša krūtīm ir tā, ka viņa ir autentiska un ārkārtīgi izturīga. Ar viņas garajām elastīgajām kājām un mazo vidukli jūs varat izmēģināt dažādus seksa stilus, kā vēlaties. Sofijas seksīgā mīlas lelle ir izstrādāta tik precīzi un rūpīgi, ka viņa tagad ir ļoti seksuāli pievilcīga.
Doujin seksa lelles apkakli var valkāt arī ap Sofijas kaklu, ja vēlaties. Sasodītās silikona seksa lelles seksa lelles, kas brauc ar rumpi, puisis izdrāž labāko seksa lelli un pat puisis, kas jāšanās ar seksa lelli, ir iespējams ar mūžīgi seksīgo Sofiju.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 153 cm |
| Krūšu augšdaļa | 77 cm |
| Zem krūtīm | 61 cm |
| Viduklis | 55 cm |
| Gurns | 78 cm |
| Kāja | 80 cm |
| Pēda | 18 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Neto svars | 29 kg |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.