Apraksts
Par viņu
Vai esat iestrēdzis pie ideālās dāvanas draugam vai mīļotajam? Uzdāviniet viņiem pilna izmēra sieviešu seksa lelli. Šī sasodītā lelle paliks viņu atmiņā uz visiem laikiem. Mūsu mīlas leļļu veikalā tiek pārdotas labākās īsta seksa lelles. Jūs varat sekot tendencei un iegādāties vienu.
Sievietēm ir nepieciešama arī piepildīta seksuālā dzīve, un reālās dzīves vīriešu seksa lelles pastāv tikai šī iemesla dēļ. Reālās dzīves vīriešu dzimuma lellēm ir dažāda garuma dzimumlocekļi. Viņa var izvēlēties to, kas viņu var apmierināt.
Īstu pieaugušo leļļu iegūšana nedrīkst būt atkarīga tikai no jūsu seksuālajām vēlmēm. Jums vajadzētu apsvērt izturību. Labākās TPE seksa lelles jūsu kolekcijā ilgs ilgu laiku.
Krāsu izvēlei varat izvēlēties melnās sieviešu seksa lelles vai seksa lelles. Dzīvīgu seksa skaistuli var pasūtīt, vietnē meklējot man seksa lelles. Ir pieejami arī video seksuālajiem nolūkiem. Seksa leļļu video skatīšanās un sekss vienlaikus ir lieliska kombinācija intensīviem orgasmiem.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 165 cm |
| Krūtis | 84 cm |
| Viduklis | 55 cm |
| Gurns | 88 cm |
| Plecu | 34 cm |
| Arm | 55 cm |
| Kāja | 89 cm |
| Pēda | 19 cm |
| Neto svars | 36 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija











Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.