Apraksts
Par viņu
Prezentējam Kylie – progresīvu seksa lelli, kas veidota kā zīmola autentiskākais seksa lelles modelis. Izstrādājot šo reālistiski dzīvībai līdzīgo lelli, kas ir nodrošināta ar jaunāko AI tehnoloģiju, kas ir pieejama tirgū attiecībā uz cilvēka pieskārienu, ir ņemtas vērā bezgalīgas detaļas.
Tomēr mūs unikālus padara tas, ka mēs uzskatām, ka ikvienam klientam ir jāsaņem kvalitatīvs produkts par reālu cenu. Mūsu piedāvātā milzīgā seksa leļļu kategorija ir pieejama par dažādām cenām, kas ļaus ikvienam cilvēkam atrast izvēlētās lelles kompāniju par saprātīgu cenu.
Kur mūsu ādas, izvēles un krāsas svārstās no vislabākajām pasaulē līdz diskrētai piegādei un patiesām rūpēm par katru klientu. Uzlabojiet savas intīmās attiecības, iegādājoties Kailijas mākslīgā intelekta seksa lelli par pieņemamu cenu.
Izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 175 cm |
| Krūtis | 100 cm |
| Zem krūtīm | 63 cm |
| Viduklis | 59 cm |
| Gurns | 97 cm |
| Arm | 65 cm |
| Palm | 16 cm |
| Plecu | 35 cm |
| Kāja | 88 cm |
| Pēdas | 21 cm |
| Neto svars | 53 kg |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija
























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.