Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 172 cm |
| Krūšu līnija | 80 cm |
| Vidukļa līnija | 59 cm |
| Gūžas līnija | 88,5 cm |
| Plecu platums | 31 cm |
| Rokas garums | 70 cm |
| Kāju garums | 108 cm |
| Pēdu izmērs | 22 cm |
| Augšstilba līnija | 48 cm |
| Teļu līnija | 32 cm |
| Neto svars | 40 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
Leļļu galerija














Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.