Apraksts
Par viņu
Ar veseliem gariem matiem, apaļu seju un kvadrātveida žokli šī seksīgā seksa lelle ir tik skaista, satriecoša visos iespējamos veidos. Ievedot guļamistabā šo īsto reālistiskā seksa lelli, jūs nekad nebūsiet vīlušies. Viņas caururbjošā acs liek manīt, ka jūs esat vienīgais cilvēks, kam ir nozīme viņas pasaulē, pievienojot saldumu vēlamajai tuvībai. Šī īstā lelle ir nosaukta Parīze, un, protams, tāpat kā Parīzes pilsēta, arī šī jaukā lelle ir ļoti skaista.
Dažiem cilvēkiem nepietiek ar seksa lelles iegūšanu seksuālām aktivitātēm; viņiem ir vajadzīga arī pavadošā lelle, ar kuru viņi var vienkārši sēdēt un uz kuru būtu patīkami skatīties. Parīze ir labākā seksa lelle šim nolūkam. Šai reālistiskajai seksa lellei ir izcilas guļamistabas prasmes un skaists izskats. Iegādājoties šo jauko lelli, jūs saņemsiet pakalpojumu divi vienā. Turklāt tā ir lēta seksa lelle un par pieņemamu cenu. Jums nav jālauž banka, pirms šī īstā lelle kļūst par jums piederošo.
Es no visas sirds mudinu iegūt šo mīlestības lelli un piedzīvot cita veida seksu, gandarījumu un prieku. Paņemiet savu mīlas lelli tūlīt.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 168 cm |
| Krūtis | 90 cm |
| Viduklis | 53 cm |
| Gurns | 95 cm |
| Kāju garums | 82 cm |
| Pēdas garums | 21 cm |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
| Mutes dziļums | 12 cm |
| Neto svars | 35 kg |
Leļļu galerija




















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.